Magnet ve Etiket Fiyatları

BURSA MATBAA

MAGNET FİYATLARI

magnet fiyat

 

ETİKET FİYATLARI

matbaa etiket fiyat
matbaa etiket fiyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magnet toptan Tabaka Magnet,Yapışkanlı Magnet, PVC Magnet, NDFEB Magnet, Kreatif Magnet gibi birçok magnet çeşidi ile sizlere hizmet vermektedir. Sizler için yenilik de yapan www.bursamatbaaci.com ; Nano Mıknatıs ve Lensli Selefonu da ürünlerine ekledi…

Magnetlerin buzdolapları üzerinde gerek süs eşyası, gerekse de promosyon malzemesi olarak yaygınlık kazanmasıyla birlikte “tabaka magnet” olarak adlandırılan ve matbaalar ile promosyon üreticileri tarafından kullanılan levha mıknatıslar aranır hale geldi.

Ürünün halkın da beğenisini kazanmasıyla birlikte magnetlerde kullanım noktaları gelişti; yaygınlık kazandı. Magnet kullanım alanları : buzdolabı magneti, araç magneti (mıknatıslı folyo), manyetik tabela, fotoğraf, pusula, bildiğimiz VHS videolar, kasetler, bilgisayarların içindeki floppy diskler ve hard diskler, kredi ve ATM kartları, televizyon ve bilgisayar monitörleri, kapı zili, hoparlör ve mikrofonlar, elektrikli motor ve jeneratörler, transformatörler öne çıkıyor.

Magnet uygulamaları gibi geniş bir sahaya erişti. Bu noktada hangi uygulama için hangi magnet mıknatıs türlerinin kullanılacağı önem kazandı. Kalite, hizmet ve en uygun magnet fiyatları ilkesini de göz önünde bulundurarak www.bursamatbaaci.com yani Bursa Matbaacı Firması olarak, zengin magnet çeşitleri ile ithalatçı toptancı olarak 5 yıldan bu yana toptan magnet ve hammadde satışı konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

 

Magnet, farklı malzemelerden yapılan çeşitli şekillerden oluşan genellikle arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan dekoratif objelerdir.

 

 

Magnet ve Etiket Fiyatları

Etiket Fiyatları,

Etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi(stok yönetimi, mal sayımı vb.)  olsun, ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Etiket kullanımı çok çeşitlidir. Etiketlerin kullanım alanları çok çeşitli olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektörde ki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerilerine ne basılırsa, onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır.

Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler;

  • Ürün Etiketleri
  • Yıkama Talimatı Etiketleri
  • Demirbaş Etiketleri
  • Fiyat Etiketleri
  • Ürün logo & marka etiketi
  • Uyarı Etiketi
  • Barkod Etiketi

Etiket Çeşitleri (Türleri)

Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre etiket kullanılmasıdır. Buna göre aşağıda tüm etiket türlerini bulabilirsiniz.

Etiket basımını son yıllarda gazete, dergi, ilaç, kitap ve gıda sektörü gibi birçok alanda görmemiz mümkün olmaktadır. Etiket üzerinde bir bölüm oluşturan çizgilerin ifade etmiş olduğu şey referans numarasını belirtmektedir. Bu çizgiler kesinlikle ürün fiyatını ya da ürün hakkında bir bilgi içermemektedir. işte bu noktada bilmeniz gereken şey bu çizgilerin referans numarası olduğudur. çünkü çoğu kişi etikette yer alan bu çizgilerin genellikle ürünün fiyatı ya da onunla ilgili bir bilgi olduğunu belirtmektedir.

Etiket okuyucuların yani barkod okuyucuları iki yönlü ve tek yönlü olmaktadır. Etiket türleri çok farklı türlerde olabilmektedir. Firma olarak üretim tesislerimizde müşterilerimizin istediği etiket ölçülerinde rulo etiket ve tabaka etiketler hazırlanıp firmanıza sevk edilmektedir. Eco termal etiket, lamine termal etiket, top termal etiket, kuşe etiket, vellum etiket, opak polietilen etiket, opak polipropilen etiket, pe etiket, pp etiket, karekod, yırtılmaz vs birçok çeşitte etiket bulunmaktadır.

 

Magnet ve Etiket Fiyatları, Bursa Magnet Basımı, Bursa Magnet Fiyatları, Magnet Basımı, Magnet Fiyatları, Magnet Çeşitleri, Özel Kesim Magnet, Araç Magneti, Bursa Araç Magneti, Bursa Etiket Basımı, Bursa Etiket Fiyatları, Etiket Basımı, Etiket Fiyatları, Etiket Çeşitleri, Özel Kesim Etiket, Özel ölçü Etiket Basımı, Magnet ve Etiket Fiyatları, Bursa Magnet ve Etiket Firmaları, Bursa magnet ve etiket basımı