İLETİŞİM

Bursa Matbaa Firmaları 

BURSA MATBAACI

Adres          : Sakarya Mh. 21. Yıldız Sk. No: 28/B  Osmangazi / BURSA
Tel                : 0 224 250 66 16
Cep              : 0 541 236 29 32

Whatsapp : 0 541 236 29 32

e-mail         : info@bursamatbaaci.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bursa matbaa firmaları arasında yer almakta olan Bursa Matbaacı firması çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, Bursa matbaa firmaları arasında evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamıştır. Bu suretle Bursa Matbaa firmaları müşterileri için devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

 

Bursa Matbaacı’nın Hedef ve İlkeleri :

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette imajımızı korumak ana hedefimizdir.
En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.
En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak devamlılığımızı sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlakı ve kültürüyle farklılık yaratarak lider konuma gelmek,
Alanında fark yaratan bir marka olmak işletmemizin misyonudur.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi karakterini çözüm odaklı olarak ürüne ve çalışanlarına yansıtmak.
Ürettiği tüm işlerde küçük/büyük ayırmaksızın kalite odaklı çalışmak,
Kurumsal ve tüzel müşterilerine eşit düzeyde kaliteli hizmet vermek.
Firmanın ana vizyonudur.
Öncelikle iş yerinin kurulacağı Bursa ilinde sonrasında Bölgede ve Türkiye’de tanınan iş prensipleri ve iş kalitesiyle saygı duyulan bir marka haline gelmeyi, sağlıklı bir büyüme ivmesiyle sürekli artan bir istihdam yaratan bir firma olmayı vizyon edinmiştir